Diş Teli Fiyatları

16 REKLAM - TANITIM ve İLAN
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız.. NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız..
NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.
gezgin343
Nerelisiniz: Diğer
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Ilıca Spor
eMail: iletisim@mecidiyekoydis.com

Diş Teli Fiyatları

Mesajgönderen gezgin343 » 14 Tem 2018 17:16

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Diş telleri fiyat aralıkları nasıl olur?
Diş teli fiyatları markasına ve kalitesine göre değişiklik göstermektedir. Örneğin 6000-8000 tl civarıda da diş telleri mevcut 1500-5000 arasında da diş telleri mevcuttur.

2018 Yılı Diş Teli Fiyatları
KDV Dahil %8
Metal diş teli fiyatı (geleneksel diş teli):
3.000 – 7.000 TL
Seramik diş teli fiyatı :
4.000 – 8.000 TL
Lingual diş teli fiyatı :
8.000 – 10.000 TL
Invisalign :
4.000 – 7.500
Diş telleri için fiyat aralığı her tür için büyük ölçüde değişebilir:
Fiyatlar yaşadığınız yere bağlıdır – daha kırsal alanlarda ortodontistler genellikle daha büyük şehirlerdekilere göre daha ucuzdur – ve ortodontistin takdirine bağlı olabilirler.
Eğitimde Ortodontistler
Yakınınızdaki bir üniversitenin diş veya ortodontik bir okulu okuyup okumadığını kontrol edin. Bu okullardaki çıraklar, deneyimli ortodontistler tarafından tam olarak denetlenen ve daha düşük maliyetle hizmet sunabilirler.
Önceden
Planı Planlayın – ortodontistler genellikle bir çocuğun muhtemelen diş tellerine ve / veya başka ortodontik tedaviye ihtiyaç duyacağını önceden biliyorlar. Erken bir sağlık kontrolü (ortodontistler 7 yaşını bir kez tavsiye eder) ne olacağını bilmenize yardımcı olacak, böylece önceden bütçenizi belirleyebilir ve dişhekimliği veya ortodontik sigortanın yatırıma değer olup olmadığına karar verebilirsiniz.
NOT: Yukarıda yazılı olan fiyatlar tahmini fiyatlardır, net bir fiyat için hekimimiz tarafından ücretsiz muayene yapılıp fiyat verilebilmektedir.
Randevu İçin Bizi Arayın.
7/24 İletişim
Telefon Numaramız: 0505 098 81 62
web adresimiz: http://www.distelifiyati.com/dis-teli-fiyatlari
Adres: Büyükdere Caddesi no 79/A Mecidiyeköy – Şişli / İstanbul
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş

“REKLAM - TANITIM ve İLAN” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir