Fakro çatı pencereleri

16 REKLAM - TANITIM ve İLAN
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız.. NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız..
NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.
Mersin
Mesajlar: 19
Kayıt: 14 Tem 2018 07:59
Nerelisiniz: Beciköyü
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: fotokopimakinesi@hotmail.com

Fakro çatı pencereleri

Mesajgönderen Mersin » 14 Tem 2018 08:11

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Fakro çatı pencereleri markaları ülkemizde faaliyet göstermekte olan tamamı Avrupa’dan ithal ürünlerdir. Listenin en başında Polonya üreticiye ait fakro çatı pencereleri gelmektedir. Sağlam kasa ve kanat yapısı, güçlendirilmiş yalıtımlı (içi argon gazı dolu) çift camı, alttan manuel açma özelliğine sahip bu çatı pencereleri en iyi malzemeyi en uygun fiyatla vermeyi ilke edinmiş bir markadır. Sahip olduğu tüm bu özellikleri 10 yıl üretici garantisi vererek tescillemektedir. Tüm çatı pencereleri markaları arasında en yüksek kalite/fiyat oranına sahip çatı pencereleridir. 5 farklı boyutu tek model ile sunarak hem zihinlerde karışıklık yapmaz, hem de her an stoklarda bulunma özelliğine sahiptir. Raylı siesta stor perdeleri ile ışık kontrolü sağlarken, özellikle yaz aylarında kullanılan güneşlik ürünü ile de ısı kontrolü sağlamaktadır.


Fakro çatı pencereleri www.fakrocatipencereleri.net
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş

“REKLAM - TANITIM ve İLAN” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir

cron