Fakro çatı penceresi

16 REKLAM - TANITIM ve İLAN
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız.. NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız..
NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.
Mersin
Nerelisiniz: Beciköyü
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: fotokopimakinesi@hotmail.com

Fakro çatı penceresi

Mesajgönderen Mersin » 14 Tem 2018 08:11

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
PEFC sertifikasına sahip olan tüm çatı penceresi markaların kullandığı ahşap kısımlar kontrol edilmiştir. Kullanılan tüm ağaçlar, seri numarasına sahiptir ve imalatın tüm aşamalarında takip edilebilir. Şu anda PEFC sertifikasına sahip olan çatı pencereleri markaları fakro çatı pencereleridir.

Diğer çatı pencereleri markalarında bildiğimiz kadarı ile herhangi bir denetim söz konusu değildir. Çatı pencereleri, montajlarının tamamlanması itibari ile sürekli güneşe maruz kalırlar ve zamanla renkleri kızarır. Üstünde imalat sırasında atılan iki kat şeffaf vernik bulunsa da zamanla bu vernikler kabaracak ve çatı pencerenize bir ahşap bakımı yapmanız gerekecektir. Ahşap bakımı yapımı ise son derece basittir.

Fakro çatı penceresi www.fakrocatipencereleri.gen.tr
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş

“REKLAM - TANITIM ve İLAN” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir