İkitelli Karel Teknik Servis - 0212 548 50 69

16 REKLAM - TANITIM ve İLAN
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız.. NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız..
NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
karelservisi
Nerelisiniz: Diğer
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Ilıca Spor
İletişim:

İkitelli Karel Teknik Servis - 0212 548 50 69

Mesajgönderen karelservisi » 18 May 2018 15:59

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
ikitelli Karel Teknik Servis Karel Teknik Servisi ikitelli karel Servis ikitelli O.S.bölgesi yoğun iş temposu telefon trafiği olan bölgedir. Bu nedenle telefon santrali ve iletişim araçlarının arızalanması durumunda arızaya en kısa süre içersinde müdahele edilmelidir. Biz ikitelli karel teknik servisi olarak ikitelli bölgesi için heran 2 teknik eleman bulundurarak hızlı müdahale etmekteyiz.

Teknik servis olmanın avantajlarını da kullanan ikitelli karel teknik servis yedek parça stoğu ile müşterilerimizin çözüm ortağı olmuştur. İkitelli Bölgesinde Karel Santral ihtiyacı olan müşterilerimize yerinde keşif hizmeti vererek ihtiyacı olan ürünü tespit etmek, gerekli tesisat desteği vermek ve gerekirse yapısal kablolamasını yapmak şirketimiz çalışma alanları içindedir
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş

“REKLAM - TANITIM ve İLAN” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 0 misafir