20 Mayıs 2011 Kuzugöbeği Faaliyetimiz..

Günü gelince buraya da 2011 Yılına ait KuzuGöbeği Durumları yazılabilir..

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
2011 Yılı KuzuGöbeği Durumları
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

20 Mayıs 2011 Kuzugöbeği Faaliyetimiz..

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 20 May 2011 14:02

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
20 Mayıs 2011 Kuzugöbeği Faaliyetimiz.. Ben gidemedim ama Abdullah abimgil ve Süleymangil şu anda Çamlık'ta arama tarama faaliyetlerini sürdürüyorlarmış. Kolay gelsin diyoruz...
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: Kötü
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: abdullahsahin@becikoyu.com
İletişim:

Re: 20 Mayıs 2011 Kuzugöbeği Faaliyetimiz..

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 23 May 2011 22:52

Elimdeki kuru kuzu göbeğini de alıp Mut'a gittim. Baktım adam fiyat düşürmek için elinden geleni yapıyor ben zaten yiyebileceğim şekilde toplamışım tertemiz kurutmuşum hemen topladım sana satacağıma kendim yerim dedim. İnsanları hala salak yerine koyan cahil insanlar var ya onlardan biri ama insanlar uyandı herşeyi biliyor kimseyi kandıramazlar değil mi? Neyse dönüş yolunda Dağpazarı'ndaki mevkiye gitmekti planım. Orda çok olduğunu duymuştum artık heves falan kalmadı. Bizde bu kadar abartmayalım diyorum. İhracaat fiyatı 500 ila 1000 TL arası tahmin ettiğimiz bir fiyatın buradaki insanlardan 200 ila 300 TL arası alınması abartıya gerek kalmadığı yönündedir kanaatim. Yeni Köy civarında yol kenarına bakarken gördüm 20 kadar buldum sonra çamlıkta 50 kadar falan buldum. Çok fazla dolaşmadan Karamana döndüm. Hevesim kalmadı artık ticaretini yapmak lazım ama biz insanları kandıramayız ki :D. 200 e al 500 e sat yazık sonbahara doğru 400 TL olur diyorum zaten Afşin'de 280 e alıyorlarmış. Sezon bitsin çok yükselecek. Geçen yıl sonbahardan kışa girerken yurt dışından gelen bir telefonda tercüman aracılığıyla Fransa'dan beni arayan birileri patronunun bu iş için 10 000 Euro ayırdığını 500 kilo ihtiyaçları olduğunu bulup bulamayacağımızı sordu ben de ticaretini yapmadığım için bunun mümkün olmadığını söyledim.
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş

En son AbdullahSAHIN tarafından 23 May 2011 22:52 tarihinde darbelendi.

“2011 Yılı KuzuGöbeği Durumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir