2007 Yılı Kuzu Göbeği Maceralarımız

2007 Yılı KuzuGöbeği Durumları

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
2007 Yılı KuzuGöbeği Durumları
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

2007 Yılı Kuzu Göbeği Maceralarımız

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 05 Nis 2009 15:58

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
19 Mayıs 2007 Yılında HTML sitede Kuzgöbeği konusunda yazdığım ilk yazı.

Hani bir zamanlar taa Adırasın dibine kadar gidip kuzugöbeği toplardık ya. Herkes kendi döneminde iyi de toplardı. Mesela ben mesahada (biz öyle deriz de "Kesim Alanı" demektir aslında) ilk kuzugöbeği faslını açanlardandım. Ben bi tane bulurdum . Bulur bulmaz da bağırırdım “ihi birini buldum” diye. (Topal Emminin) Akif te taa uzaklardan koşar gelir eşini bulurdu. Ne yapayım dayanamazdım söylemeden toplamaya. Neyse Artık Karaman'da da buluyoruz Omar Ahmet'in çocuklarıyla arabalara doluşup gidip ihi biri ihi bir diye gırgırına kilolarca kuzugöbeği topladık bu sene. Abdullah abim ve onlar yemeyi tercih ettiler pişirip yediler, ama biz kuruttuk hatıra olsun diye astık 100 den fazla kuzugöbeğini.. İzleyinde gözünüz gönlünüz açılsın..

http://picasaweb.google.com/BeciKoyu/KuzuGobegi200702#5512773512147853186

Resim

Resim

Resim

ResimResim

ResimResim

ResimResim

ResimResim

ResimResim

ResimResim

ResimResim

ResimResim

ResimResim

-----------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“2007 Yılı KuzuGöbeği Durumları” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir