NUMİSMATİK (ESKİ PARA BİLİMİ)

Paylaşmak istediğiniz faydalı ve güzel konular buraya

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
DAĞARCIK (Bilgi Paylaşımı Genel Kültür)
Paylaşmak istediğiniz faydalı ve güzel konular buraya
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

NUMİSMATİK (ESKİ PARA BİLİMİ)

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 04 Oca 2016 13:49

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Herkes eski paraların koleksiyoncu (Numismatiklerce) larca değerlendirildiğini bilir ama genel olarak hangi para ne kadar ettiğini bilmez. İşte size bazı bilgiler.

Google da eski paralarını değeri ne kadar araştırması

1: Koleksiyoncu
2: Eski paralar Para Eder mi başlıklı bir siteden

Sülonun büfede eski bir 20.000 lik banknot varmış ben de eski 20 milyon zannediyordum şimdi farkettim ki bu 20 milyondan önceki 90 lı yılların parası.

3: eski 20.000 kaç liraya satılır diye arattık. ve çıkan sitede 1000 liraya kadar değer biçip satılığa çıkaranı gördük ama alan var mı orası meçhul.
2222
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“DAĞARCIK (Bilgi Paylaşımı Genel Kültür)” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir