Wi Fi Dağıtıcı Modemler

Elektrik - Elektronik - Telsiz - TELEFON - Komunikasyon

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Elektrik - Elektronik - Telsiz - TELEFON - Komunikasyon
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Wi Fi Dağıtıcı Modemler

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 02 Oca 2015 16:26

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Wi Fi Dağıtıcı Modemler
Eskiden sadece Turkcell in VINN Modemi vardı sonra Vodafone da çıkarttı tabii bunlar şebekeye özel kilitli olabiliyorlardı Geçen yıl artık başka firmaların da Wi fi dağıtıcı çıkarttığını biliyorduk ama daha Karaman'a gelmemişti. Oysa geçen hafta gittiğim Teknosa da o ürünlerde de gelmiş olduğunu gördüm TP-Link in Wi Fi dağıtıcısı hem dergide hem de rafta satıştaydı ve fiyatı da artık çok ucuzlamıştı. 159 TL yüksek gibi gözükse de eskilerine göre çok makul bir fiyat. Ben Turkcell in VINN wifisini 220 TL ye almıştım 2-3 sene önce. Üstelik şebeke kilitli olduğu için Avea yı çalıştırmıyordu, elle girmek zorunda kalmıştım.
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“Elektrik - Elektronik - Telsiz - TELEFON - Komunikasyon” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir