Virtual WiFi Router Nedir?

Elektrik - Elektronik - Telsiz - TELEFON - Komunikasyon

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Elektrik - Elektronik - Telsiz - TELEFON - Komunikasyon
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 22 Haz 2014 00:38

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!

Virtual Router Plus: Laptopunuzu Sanal Kablosuz Modeme Dönüştürün (Ya da Hotspot'a)

Virtual Router Plus, Windows 7 ve 8 ile çalışan bilgisayarınızın internet bağlantısını kablosuz olarak diğer cihazlarınızla paylaşmanızı sağlayan açık kaynak kodlu ve ücretsiz bir programdır. Program ile ayrıca kurulacak bağlantıyı WPA2 ile güvenlik altına alabilirsiniz. Bilgisayarınızın gelen bağlantı türü WiFi, kablolu ağ, kablolu modem, Dial-up modem ya da 3G/GPRS kaynağı olabilir, Virtual Router bunu bilgisayarızın kablosuz ağ özelliklerini kullanarak akıllı telefon, kablosuz yazıcı ya da diğer bilgisayarlarınızla paylaşmanızı sağlar.

Alıntı Kaynak : http://www.gezginler.net/indir/virtual-router-plus.html

------------

[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=2_RCZExaLg4[/youtube]

http://virtualrouter.codeplex.com/

Tp Linkle uğraşırken kazara Ad.Hoc yapmıştım videoyu inceleyince bilerek doğru şekilde yaptım. CONNECTIFY LITE diye bir programdan bahsetmişler. bu adreste : http://forum.donanimhaber.com/m_6454736 ... m#64547368

Connectify Lite indirmek için Tıkla.
http://www.downloadcrew.com/article/27565-connectify_lite

---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Mesaj No : 049
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
HTML Bilgisi: İyi
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Re: Virtual WiFi Router Nedir?

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 22 Haz 2014 22:37

Dün akşam vakit olmayınca öylece bırakmıştım bu sabah o Connectify programını indirdim, kurdum cafede yayına geçtim bir kaç kişi bağlandı. Süper oldu Artık hiç öyle repeater e falan ihtiyaç yokmuş laptopun kendisi yayın yapabiliyormuş. Ağ Bağdaştırıcılar sayfasında gözüken 7-8 bağdaştırıcı ortalığı karman çorman ediyordu hepsinin ne demek olduğunu hangi işlevinin olduğunu öğrendim. Şimdi evde connectify dan yayın yapıyorum 3 tane internet oldu evin içinde :d. Ama bu connectify programı deneme sürümü 2 günlükmüş. İlaçlısını bulmak lazım. Bu arada Denetim Masası\Tüm Denetim Masası Öğeleri\Ağ ve Paylaşım Merkezi nde yeni Bağlantı oluştur seçeneğinin altında "Kablosuz (bilgisayarlar arası) Geçici Ağ Kur " seçeneğine tıklayınca alt alta bir sürü HangOut gibi ağ oluştu silinmiyor da. İleride yerini unutursam diye buraya not alayım dedim.
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >>
Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
HTML Bilgisi: Kötü
eMail: abdullahsahin@becikoyu.com
İletişim:

Re: Virtual WiFi Router Nedir?

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 23 Haz 2014 14:54

Bu iyiymiş buluruz onun aspirinini :D :lol:

“Elektrik - Elektronik - Telsiz - TELEFON - Komunikasyon” sayfasına dön