‘Jigolaya kanmayacağıma söz veriyorum’

Serbest Konu paylaşım sayfası

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Serbest Konu paylaşım sayfası
Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: Kötü
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: abdullahsahin@becikoyu.com
İletişim:

‘Jigolaya kanmayacağıma söz veriyorum’

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 13 Eyl 2009 03:59

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
İngiliz ‘Take a Break’ dergisi, Türkiye'de tatil yapacak kadınları çapkın Türklere karşı espirili dille uyaran bir boykot başlattı. Orta yaş ve üzerindeki binlerce kadın sekiz maddelik sözleşmeyi imzaladı
ENDER TÜRKKAN
MUĞLA – İngiliz kadın magazin dergisi ‘Take a Break’in yayınladığı bir sözleşme, şaşkınlık yarattı. Derginin, tatilini Türkiye'de geçirecek orta yaş ve üzerindeki kadınlara, genç Türk erkeklerine para kaptırmalarını önlemek amacıyla hazırladığı sözleşme okuyanları gülümsetti. Dergi tarafından iki kez yayınlanan ve “Dedesinin akan tavanını onarması ve amcasına dönerci dükkanı açması için ona para vermeyeceğim’, ‘Bilmediğim bir düğünle ve parmağıma takılan plastik bir yüzükle onunla evlenmeyeceğim’ gibi ilginç sözleri içeren 8 maddelik sözleşmeyi, binlerce kadının imzaladığı belirtildi.

Haftalık ‘Take a Break’ dergisi, geçen temmuz ayından eylül sonuna kadar, hemen her hafta, Bodrum ve Marmaris'te tatilini geçiren orta yaş ve üzerindeki İngiliz kadınların, para karşılığı jigololarla birlikte olduğunu, bazılarının da kanıp aşık oldukları, hatta uğruna yuva yıktıkları genç Türk erkeklerine servetlerini kaptırdıklarını ileri süren haberler yaptı. Dergi, temmuz'un ilk haftasından ağustos ortasına kadar yayımlanan 5 sayısını, yaşlı kadınların, Bodrum'da para karşılığı genç Türk erkekleriyle birlikte olduğunu ileri süren haberlere ayırdı. ‘Seks Turizmi için Bodrum'u tercih ediyorlar’, ‘Seksin Ramboları Bodrum'da’, ‘Rambo ile Tango'yu yaşayın’, ‘18 Pound verilen erkekler, kapanın elinde kalıyor’, ‘Aşkın ve seksin erkekleri Gümbet'te’ başlıkları ile verilen haberlerde, dört hafta üst üste Bodrum'daki bar ve diskolarda çalışan barmenlerin ve jigoloların saatlik 18- 40, gecelik ise 100- 250 pounda seks yaptıkları iddia edildi.

‘GENÇ SEVGİLİSİ İÇİN 30 YILLIK KOCASINDAN BOŞANDI’
Söz konusu haberler yoğun ilgi görünce, 28 Ağustos tarihli sayısında, ‘Toyboy’lara (kendisinden yaşça çok büyük kadınlarla birlikte olan genç erkek) karşı boykot başlattığını duyurdu. Dergi yönetimi, Marmaris'te tanıştığı 25 yaşındaki Türk gencine aşık olunca 30 yıllık kocasından boşandığını, tüm servetini de yalanlarına inanıp genç sevgilisine kaptırdığını söyleyen Kuzey İrlandalı 48 yaşındaki Josie Mc Clusky'nin iddialarına iki sayfa ayırdığı 4 Eylül sayısında ise ‘Toyboy’ boykotuna farklı bir boyut getirdi. Okuyucularına, Türkiye'ye tatile gidecek orta yaş ve üzerindeki kadınlara mutlaka imzalatmaları için hazırladıklarını belirttikleri ‘Toyboy Sözleşmesi’ni 11'inci sayfasında yayınladı.

‘LİSELİ KIZLAR GİBİ ATEŞLİ OLMAYACAĞIM’
Başlangıcı, imzalayacak kişinin adını yazması için boş bırakılan sözleşmenin giriş cümlesinde, ‘sarhoş ya da ayıkken, garson, barboy ve jigolalarla konuşmayacağım, onlara karşı zayıf davranmayacağım’ denildi. Esprili cümleleri de içerdiği dikkat çeken sözleşmede, Türkiye'de tatil yapacak orta yaş ve üzerindeki kadınların şu 8 sözü vermesi istendi:
* Yapılan iltifatlara inanmayacağım, nasıl olursa olsun, kendimi 21 yaşında hissedip gülünç duruma düşürmeyeceğim, gözlerim mutluluktan yıldızların arasında kaybolmayacak.
* Aşka odaklanmış liseli kızlar gibi ateşli olmayacağım. Garson, barboy ve jigoloların gözlerine, dudaklarına, saçlarına bakıp onlar hakkında yorum yapıp kimseyi sıkmayacağım.
* Tatilimi garson, barboy ve jigololara inanarak uzatmayacağım, daha sonra kimlerle birlikte olduklarını kontrol etmeyeceğim.
* Yukarıda belirtilen erkeklerle, aniden, bilmediğim bir düğünle ve parmağıma takılan plastik bir yüzükle evlenmeyeceğim.
* Kredi kartlarımı, bugüne kadar biriktirdiklerimi ve ailemden kalanları yukarıda belirtilen erkeklere vermeyeceğim. Birlikte dağ evine yerleşip, keçilere bakmayacak, yer yatağında uyumayacağım.
* Belirtilen erkeklere, annesinin kanser hastalığının tedavisi, dedesinin akan tavanını onarması, amcasının dönerci dükkanı açması, yakınlarının cenaze törenleri için para vermeyeceğim.
* Konsolosluklarda uğraşarak vize alıp Britanya'ya meteliksiz gelmesini sağlamayacağım.
* Belirtilen erkekler, genç kadınlarla birlikte olur ve beni ara sıra para, araba, giysi ve seks yapmak için ararlarsa şikayet edeceğim.

BİNLERCE KADIN İMZALADI
Dergi, Marmaris'te tatilini geçirirken tanıştığı ‘Toyboy’ mağduru olduğunu iddia eden 46 yaşındaki bir İngiliz kadının açıklamalarını sayfalarına taşıdığı 11 Eylül sayısında ise aynı sözleşmeyi ikinci kez yayınladı. Bu kez, daha çok Türkiye'ye gidecek kadın tarafından imzalanmasının sağlanmasını istedi.
Sonunda Türkiye tatiline çıkacak kadın ve bir şahidinin, tarih belirterek imzalaması amacıyla ayrılan bölümün bulunduğu sözleşmenin, binlerce kişi tarafından imzalandığı belirtildi. Dergi yetkilileri, şunları söyledi:
“Sözleşmeyi hazırlarken Britanyalı kadınları esprili bir dille uyarmayı amaçladık. Net olarak kaç kişinin sözleşmeye imza attığını bilmek mümkün değil. Her hafta ortalama 1 milyon satan, dünyanın önde gelen kadın magazin dergisiyiz. Okuyucu sayımızın da 3 milyon civarında olduğunu tahmin ediyoruz. Böyle bir dergide iki kez yer alan sözleşmenin binlerce kadın tarafından imzalandığını söylemek yanlış olmaz.” (dha)ALINTI

ve şu adresteki yorumlar herşeyi daha iyi anlatıyor http://www.kenttv.net/haber.php?id=8557

konuyla ilgili birde video
http://www.metacafe.com/watch/1610550/g ... _ndem_nde/ adresindedir metcafe yayını 5651 sayılı yasa uyarınca katalog suçlar kapsamında yapılan teknik inceleme ve hukuksal değerlendirme sonucunda yayını durdululmuştur güncelleme tarihi 28-11-2012
'}">Göster»
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş

Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
İletişim:

Fuhuş Sahilleri bodrum

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 13 Eyl 2009 04:17

Sevda TURKUSEV adlı değerli yazarımızadan alıntıdır adres http://www.sevdaturkusev.com/yazidetay.asp?Idx=340
Fuhuş Sahilleri 31/08/2009
Fuhuş eskiden ayıptı ve suçtu fakat şimdilerde o kadar normalleşmiş ki artık bir erkek ve bir kadının cinsel ilişkiye girmesi yemek yemek gibi bir ihtiyaç haline gelmiş.

Geçen hafta Bodrum da arkadaşlarımla tatil yaptım. Arkadaşlarım oraların müdavimleri olduğu için ve daha da önemli bir unsur arkadaşlarımızın bazıları “ Zengin ve erkek” oldukları için bayağı bir inceleme yapma fırsatım oldu.

Aldatma konusunda hep erkeleri suçluyoruz ve tabi ki suçlularda fakat kadınların erkelerin üzerine adeta nasıl atladıklarını ve küçük zevk ve menfaatler için nasıl onlara kendilerini kullandırdıklarını gördükten sonra kadınlar adına üzülmemek elde değil.

Daha da acı başka bir durum var ki: Bu kendini erkelerin kucağına atmış kızların çoğu normal iyi aile diye tanımladığımız insanların çocukları. Aileleri kızlarını arkadaşları ile tatile yolladıklarını sanıyorlar ama kızları erkeklerle düşüp kalkıyorlar. Ve bu kızların çoğu tahsilli okumuş kızlar.

Kızlar birkaç gün bedava tatil yapmak- lüks gece kulüplerine gitmek- kaliteli yerlerde yemekler yemek için yaşlı genç güzel çirkin demeden erkeklere kadınlıklarını veriyorlar. Ve işin cılkı öyle bir çıkmış ki artık erkekler bir kadınla da tatmin olmuyorlar iki üç kadın ile birlikte günlerini gün ediyorlar.

Tüm kadınlar için tabi ki bunları söylemiyoruz ama yeni nesil gençliğin gittiği yol gerçekten yol değil…

Aynı anda üç- dört sevgilisi olup ve bu sevgililerin birbirinden haberdar olduğunu bildiğim tanıdıklarım çok. Tabi ki onlara bu yaptıklarının doğru olmadığını söylüyorum ama sonuçta bu tip adamlara o kadar talep var ki ve erkelerde bu konularda çok hevesli oldukları için neticede yapacak bir şey yok bize laf düşmüyor. Biz ancak gördüklerimizi yazıp çiziyoruz o kadar.

Vallahi biraz kabaca olacak ama gene de söyleyeceğim. Eskiden O…….. dendiğinde namussuz bir insan algılanırdı ama şu anda normal halk olarak tabir edilen ve öyle yaşayan kadınların yaptıklarını gördükten sonra bu kelime “ Kötü önemini” yitiriyor.

Hatta insan kendi kendine diyor ki: Namuslu takılıp her türlü haltı yapanların yanında bu eskiden O……. diye tabir edilenler namuslu kalıyorlar.

Nasıl?

Kardeşim, hiç değilse bu işi ticari anlamda yapanlar ortaya çıkıp “Ben etimi satıyorum bedeli de bu” diyorlar. Doğru mu? Kesinlikle değil ama en azından ortada yanlış yapılan işin içinde ki bir orta olmuşluğun dürüstlüğü var.

Evet: Bodrum- Çeşme gibi zenginlerin fink attığı tatil beldelerinde üstü kapalı fuhuş almış gitmiş. Ve genç kızlarımız öyle bir yoldan çıkmış ki nasıl toparlanırlar bilemiyorum.

Ailelere çok büyük bir görev düşüyor. Çocuklarına güvenecekler ama takip edecekler çünkü maalesef maddi imkanlar ve ışıltılı hayatın çekiciliğine kapılan o kadar çok kızımız var ki. Ve hepsi çok güzel senaryolar yazarak ailelerini resmen ayakta uyutuyorlar.

Vallahi Rusların bir sözü var “ Güven ama takip et” bu sözü yabana atmamak lazım… Çocuklarımızı önce serbest bırakırız sonra da başlarına bir şey geldiğinde de devleti milleti suçlarlarız. Zaten bu serbestliği verdiğimizden bu yana çocuklarımız ziyan olmaya başlamadı mı? Millet kafa koparmıyor mu? Kızlarımız oğullarımız tecavüze uğramıyor mu?
İşte bunların hepsini bir kenara koyup düşünmeliyiz…

Her aile şunu düşünmeli, kadın ve erkek sevgili veya flört olarak bir arada olduğunda aralarında duygusal bir şeyler oluşmasa da fiziksel bir şeylerin olmaması mümkün değil. Yakınlaşmayacaklarını düşünmek bence aptallık olur.

O yüzden hiçbir anne baba ben kızıma güveniyorum diye ortaya çıkmasın çünkü: Gençlik demek cahillik demek ve aileler kendi bilgileri dahilinde çocuklarının sevgilileri olmasına müsaade ederlerse o cahil gençlerimizde kendi bedenleri üzerinde bir çok şeye müsaade ederler. Duygularına hakim olmaları çok zor ve karşılarındaki erkek onları lüks ortamlara soktuğunda o havaya kapılmamaları çok zor bir ihtimal.

Evet, sevgili arkadaşlar acı ama gerçek olan bu sevimsiz hale gelmiş bir ülke olduk. Bizim bir arkadaşın dediği gibi: Plaja iniyoruz kimin namuslu kimin olmadığını artık anlayamıyoruz çünkü artık ortam o kadar bozuldu ki nerdeyse kime bakış atsak cevap veriyor ve artık kadınları “ BİR ET PARÇASI” olarak görüyoruz.

Bu gelinen nokta hem kadın hem de erkekler için aslında utanç verici bir durum ve örf – adet- ve değerlerimizin çöküşünün bir göstergesidir.

Peki, ne yapacağız?

Vallahi ben en azından gördüklerini yazıyorum ve ne kadar acı olsa da oğlum olduğu için daha şanslı olduğumu düşünüyorum. Oğluma da her zaman “ Bak oğlum elalemin kızlarının günahına girme” diyorum…

Sizler ne yaparsınız onu bilemem ama tüm toplumun yapması gereken en önemli şeyin “ Değerlerine sahip çıkmaları “ olduğunu düşünüyorum.

Yorum Ekle
Yapılan Yorumlar ( 1 )
ABDULLAH ŞAHİN
FUHUŞ SAHİLLERİ adlı yazınızı bir internet çıktısın da gördüm göz attım müthiş dikkatimi çekti altında isminizi görünce evde internete isminizi yazınca yazıyı tekrar bulup okuyabildim şimdi herkese tavsiye ediyorum atalarımızın Savaşarak kanlarını akıttıkları bu topraklada bizde bu şekilde iğrençce kullanırsak başımıza büyük felaketler gelecektir yüce yaratan bizleri korusun
09/09/2009 22:54:23

Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
HTML Bilgisi: İyi
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Re: ‘Jigolaya kanmayacağıma söz veriyorum’

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 15 Eyl 2009 10:20

İbretlik..
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
İletişim:

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 12 Eki 2010 07:46

bu vido neden gözükmüyor ya kaldıralım link kırıksa
Sorun çözüldü 28-12-2012

Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
HTML Bilgisi: İyi
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 12 Eki 2010 11:57

Yok yaa farketmez yazıyı okuyunca olay anlaşılıyor zaten bir ahlaksızlık var videosunu koyup biz de ortak olmayalım o rezalete. Ayrıca videonun orjinali de kaldırılmış sanırım ulaşılamıyor.. Ama yazı çok güzel tekrar okudum baştan sona..
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >>
Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
İletişim:

National Geographic İstanbul'u dünyaya rezil etti

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 28 Kas 2012 10:33

27 Kasım 2012 Salı, 23:06:03Güncelleme: 28 Kasım 2012 Çarşamba, 10:23:31

OĞUZHAN BEYAZ YAZDI...

GAZETE HABERTÜRK
National Geographic kanalında yayınlanan "Dolandırıcılar Şehri" adlı belgesel önceki gece İstanbul'u konu aldı... Klasik tabirle bizi "dünyaya rezil etti..."

Sunucu Conor Woodman, İstanbul macerasına üzerinde gizli kamera ile Tarihi Yarımada'dan başladı... Sultanahmet ve Ayasofya'ya giden Woodman, burada özellikle taksilerin turistlere fahiş fiyatlar çıkardığından söz etti...

Woodman'ın ilk turist avcısıyla karşılaşması uzun sürmedi ve Sultanahmet Camii'nin önünde yanına biri yaklaştı... Tarihi yapı hakkında bilgiler veren ve kendini rehber olarak tanıtan kişi, kısa bir cami turundan sonra, "allem edip kullem edip" sunucuyu halı mağazasına sokmayı başardı... Devamı için

(Belgeselin tekrarı 8 Aralık Cumartesi günü saat 19.00'da National Geographic'te yayınlanacak.)

“Serbest Kürsü” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir