Gurbette Karşılaştıklarımız : Mustafa Turhan

Her köyün ilin bir çok gurbetçisi vardır.

Moderatör: Becili Adminler

Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Gurbette Karşılaştıklarımız : Mustafa Turhan

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 14 Eyl 2012 10:12

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
2 - 3 gün önce aynı okulda görev yaptığımız İsa Hoca yanında birisiyle yanıma geldi bak bu da Beci'li diye beni gösterdi tanıştık baktım aynı Eyüp Turhannın eski haline benziyor. Konuşunca onun kardeşi olduğunu isminin de Mustafa Turhan olduğunu söyledi. Gurbet emmigilin kazasından dolayı geçmiş olsun da dedim sonra onun buraya Ermenek'ten geldiğini ve bir yıldır Karaman'da çalıştığını öğrendim. İbrahim Ünsal gibi sağlıkçıymış Mustafa, hem İbo askerdeyken onun yerine iyi oldu karşılaştığımız.. Geçen sene 4 No'lu sağlık ocağındaymış bu sene yerleri değişmiş.. İkindin bizim birader Süleyman'a söyledim onlar da hiç görüşmemişler neyse ki numarasını almıştım aradım konuşturdum... Abdullah abi sen de dün başka bir Beci'liye karşılaşmışsın yeni bir başlık açıp duyururmusun ?
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“Gurbetçilerimiz” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir