Taşındık 31 Mayıs 2014

Köy gibi değil şehir hayatı. İş durumuna göre ev, ev durumuna göre iş bulmak mümkün. Bu sebeplerle şehirde bazen taşınmak gerebiliyor.

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Köy gibi değil şehir hayatı. İş durumuna göre ev, ev durumuna göre iş bulmak mümkün. Bu sebeplerle şehirde bazen taşınmak gerebiliyor.
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Taşındık 31 Mayıs 2014

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 31 May 2014 20:15

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
8-10 gün önce okulun önünde beklerken üzerinde kiralık yazan boş bir ev görmüştük 23 Mayıs 2014 te. Bir kaç gün sonra aradık evi gösterdiler doğalgazı yeni döşenmiş ama izolasyonu yoktu. Biz bir düşünelim dedik 1 gün düşündükten sonra kararı verdik geçen hafta perşembe günü idi sanırım sözleşmeyi imzalayıp anahtarı aldık eve gidip bir kaç eşya alıp geri geldik ve hemen o akşam yerleştik. Cumartesi sabah tekrar gittik giderken bir spotçu çağırıp koltuk takımlarını sattık eşyalar iyice azalınca taşıması da sorun olmaktan çıktı onları yolladıktan sonra bir kaç eşya daha alıp yeni eve geldik bir taraftan eşyaları yerleştirirken tekrar eve gittim akşama kadar hem eşyaları toparladım hem de taksiyle 3 sefer daha eşya taşıdım. Pazar günü 2 sefer hafta içi de cama kiralık yazısı astığımız için her ev göstermeye gidişimde bir kaç eşya daha getirdim. Yine de toplam 10-11 sefer de ev iyice dolmuştu. Dün arayanlara bugün öğleden sonra 2 de göstermek üzere sözleşmiştik gittiğimizde birileri evin önünde bekliyordu benim telefon evde kalmıştı onun için arayanlar ulaşamamş ama denkgeldikleri iyi oldu dünküler değilmiş ama evi gösterdik. Adamın oğlu Mersin'de doktormuş tayini buraya çıkmış bir ev ayarlayıp temzileyip yükü yükleyip yola çıkmışlar. Onlar daha gelemeden ev işi bozulmuş. Kendi evlerine giderken bizim evi görüp durmuşlar sansımıza. Beğendiler ama arabanın Mut'ta olduğunu o gelene kadar 1 saat bekleyip bekleyemeceğimizi sordular tamam dedik onlar gidince bende taşıyıcı baktım biraz. Bizim eşyaları alan spotçu ile 300 e anlaşmıştık mecbur kalırsak diye. Çünkü indirdikten sonra tekrar montaj yapmaları gerekiyordu ama onların arabaları da kaza yapmış mecburen yine Karataş'ı aradık az eşyaya 450 dediler ben de 300 de ısrar ettim önce 400 e sonra 375 e en sonunda 350 ye razı oldular. 1 saat sürer demiştim gerçekten de tam bir saate yükleyi çıkardılar tabii biz eşyalarla uğraşırken doktorgil geldiler. 550 den pazarlıkla 500 e düşmüştük doktorda kabul edince onlar da yerleşme çalışmalarına başladılar biz alel acele yükleyip geldik.
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“TAŞINMALAR” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir