Pointblank'te KLAN

Yeni çıkan bir aksiyon oyunu. Eski Halflife ve sonrasındaki Counter Strike ın daha güzel bir versiyonu..

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Yeni çıkan bir aksiyon oyunu. Eski Halflife ve sonrasındaki Counter Strike ın daha güzel bir versiyonu..
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Pointblank'te KLAN

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 13 Eyl 2014 16:25

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Knight ta klan iyiydi ama Point te klan işine pek sıcak bakmıyordum. Dün birinin odasını alınca illa NG li özel klana alayım diyordu. Benim de bir klanım vardı AzexxAze diye. Bir ara girmiştim sonra hiç yetkili kalmamış 2 kullanıcı var normal üye bana da MASTER üye diyordu. Ama onlar hiç online olmuyordu 4427 expi ve 1000 açılış puanı vardı ne işe yaradığını bilmesem de duruyordu. Bugün deneme yaparken adamı yetkili yap dedim oldu. Sonra Master yap dedim eski Knight taki gibi yetkiyi dağıtır zannediyordum ama meğer direk klanı devretmiş oluyormuşsun sadece yetkili olarak kalakaldım. Diğerleri zaten sürekli çevrimdışı :d Yenisine bakacam..
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“POINTBLANK” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir