Pan Ne demek.

Vocabulary - New words - Unknown Words..

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Vocabulary - New words - Unknown Words..
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Pan Ne demek.

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 02 Mar 2014 23:46

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Az önce Kanal D nin yan kanalı TV2 de PAN in Labirenti diye Franco ispanyasında geçen büyülü perili bir film izledim. Normalde PAN i altın arama ve normal yumurta pişirme tavası olarak bilirdik ama sadece öyle demek değilmiş. Ormanlar tanrısı da demekmiş. Bu bize Peter Pan olayını da açıklıyor aslında. Benim asıl söylemek istediğim bazen 1 kelimeye karşılık 3-4 ing karşılık olurdu ama bunun 25-30 karşılığı varmış. İlgilenmek isteyen baksın. Bu arada İspanya'ya gittiğimizde Bilbao şehrindeki Guggenheim müzesinde gördüğümüz ilgisiz dev yassı yolların PAN labirentine aynen benzediğini hayretle gördüm. Demek ki onların kültüründe çok bilinen normal bişeymiş ki açıklama gereği bile duymamışlardı. Bize sadece meşhur bir sanatçının eseri diye tanıtılmıştı. İşte PAN ile ilgili sözlük bilgileri..
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“Vocabulary” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir