BİZE HER YER BECİ

Beci'li olmak bir ayrıcalıktır ve bu ayrıcalığı her yerde yaşamak bir sanattır. Mekanın önemi yoktur. Sizin için neresi olursa olsun BİZE HER YER BECİ'dir.. Gittiğimiz yerleri paylaşalım lütfen..

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Beci'li olmak bir ayrıcalıktır ve bu ayrıcalığı her yerde yaşamak bir sanattır. Mekanın önemi yoktur. Sizin için neresi olursa olsun BİZE HER YER BECİ'dir.. Gittiğimiz yerleri paylaşalım lütfen..
ADRASSUS
Mesaj Panosu Yöneticisi
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: BeciKoyu@gMail.Com
Konum: BeciKoyu@gMail.Com Bu hesaptadır.. MX için önemlidir..
İletişim:

BİZE HER YER BECİ

Mesajgönderen ADRASSUS » 05 May 2013 08:03

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Beci'li olmak bir ayrıcalıktır ve bu ayrıcalığı her yerde yaşamak bir sanattır. Mekanın önemi yoktur. Sizin için neresi olursa olsun BİZE HER YER BECİ'dir.. Gittiğimiz yerleri paylaşalım lütfen.. Ya da oralarda ki Beci hatırası yazı ya da resimler de olabilir..
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş

Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
HTML Bilgisi: Kötü
eMail: abdullahsahin@becikoyu.com
İletişim:

Re: BİZE HER YER BECİ

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 19 Eyl 2013 17:29

evet haklısın bir becili istek istedi şimdi trt fm de serdar ortaçtan poşet istediler
Oda hemen getirdi poşeti
işin garibi çamlıca demiyorlar "beci köyü"

Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 20 Eyl 2013 20:34

:D güzelmiş... Daha önce Almanya nın Münih şehrindeki Münih Kulesi'ne çıktığımızda bir anda aklıma gelmeyince Karaman yazmışım sonra pişman oldum ama iş işten geçmişti ama daha sonra gittiğimiz İtalya'nın Sicilya adasındaki Palermo şehir Havaalanında "Bize Her Yer Beci" yazıp bir aç tanede fotografını çekince kendi kendimi affettim. En sonunda Polonya'da İtalyan ortaklarımıza "Bize her yer Beci" dedirtince nirvanaya ulaştım. Esas gelecek sene Nisan'da finalini Türkiye'ye gediklerinde toplu olarak "Bize Her Yer Beci" dedirterek kapatacağım.

İlk defa YouTube a bir video yükledim ama videolar avi uzantılı olduğu için 7-8 saniyelik filmler 27 MB tutuyordu. Daha önce youtube un videoları formatını değiştirerek boyutunu azalttığını duyduğum için bir deneme yapayım dedim gerçekten de boyunu azalttığı gibi ve Video Editor ünü kullanarak videolara meti eklemeyi de başardım. Tabii bu yine de proshow kalitesini vermiyor. Hala tam olarak videoya metni bindiremiyorsun.. Şimdilik bunu aceleyle bu kadar yapıp yükledim ileride gerçek bir editleme yapacağım..

Birleşik Videosu :
[youtube]http://www.youtube.com/watch?v=3zdKE_Hkk5A[/youtube]
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
HTML Bilgisi: Kötü
eMail: abdullahsahin@becikoyu.com
İletişim:

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 22 Eyl 2013 16:36

Yotube Güvenlik ayarların kilitli
Herkes izleyemezki bunu

Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 22 Eyl 2013 16:50

Önce siz görün diye sadece açtım abi bunu zaten. Proshowla düzenlemeden açmayacağım daha...
Edit : Hemen Paylamışsın sen de agaa....
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >>
Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

“"BİZE HER YER BECİ" SAYFASI” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir