ULUSLARARASI TANINMA BUDUR İŞTE..

BEŞİKTAŞ

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
BEŞİKTAŞ
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

ULUSLARARASI TANINMA BUDUR İŞTE..

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 11 Ağu 2012 11:24

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Elbette her takım uluslararası belli bir tanınırlık düzeyine sahiptir. Özellikle Galatasaray'ın bu konuda üstüne yoktur. 80 li yıllarda ben yurtta milletin heyecanla izlediği maçları hatırlarım ama şimdi amacım hangi takımın ne kadar tanındığı değildir. Biraz önce dolaşırken he nasılsa bir Beşiktaş sitesine düştüm oradan a uluslarası sayfalar açmışlar onlara bakarken Arapça sayfasına düştüm ve komedi başladı gülmek ağrılar girdi karnıma.. Siteye emeği geçenleri tebrik etmek lazım.. Ellerine sağlık..

İşte bu da herşeyi başlatan cümle : هل هناك بينكم من يعرف اللغة العربية . نحن نحبك ، بشيكطاش çevirisi için tıkla..

Siteye ulaşmak için buraya tıklayınız..
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“BEŞİKTAŞ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir