Aylık Tüketim ve Faturalar

Enerji her zaman en pahalı gider kalemidir Doğalgaz ise kötünün iyisi olarak şimdilik en revaçta olan enerji dalıdır....

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Enerji her zaman en pahalı gider kalemidir Doğalgaz ise kötünün iyisi olarak şimdilik en revaçta olan enerji dalıdır....
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Aylık Tüketim ve Faturalar

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 16 Oca 2011 16:01

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Aralık 15-Ocak 15 arası yeni fatura gelmiş. Geçen ay 336 metreküp te 202 TL gelmişti. Bu ay biraz kısınca 510 metreküpte kaldı ve 105 TL geldi. Metreküpü 605 kuruş. 100 metreküpü 60 milyon 500 lira. 175 metreküpü 100 TL. İzolasyonlu bir evde 50-60 TL geliyormuş. 100 TL den fazlası anormal yani.. Şimdi ise sadece evde kalabalık davet falan olduğunda yakmaya karar verdim. zaten bu sene kömür aldığım için soba yakmada bir sorun da çıkmaz.
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“DOĞALGAZ >> ÇEVRE DOSTU VE UCUZ ENERJİ” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir