Nadir Avcan Petrolleri Konya

İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız.. (Kendi İlanlarımız İçin) NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
İşyerlerinizi ücretsiz olarak tanıtabilir veya eleman ilanınızı duyurabilirsiniz. Biz daha sonra gruplandırırız.. (Kendi İlanlarımız İçin) NOT: KENDİ İLANLARIMIZ ALANINDA ÜYELİKSİZ YAZABİLMEYİ AKTİF ETTİM. Kullanıcılar üyeliksiz bu sayfalara yazabileceklerdir.
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Nadir Avcan Petrolleri Konya

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 27 Ara 2014 13:13

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
Konya dan Nadir Avcan Petrolleri diye bir yerden bir ara yakıt almışız galiba devamlı mesaj geliyor. Buradaki yol üzeri indirimli petrol satan yerlerden bile daha ucuz petrol satıyorlar. Zaten 2 aydır dünyada petrol fiyatları yerlerde sürünüyor, bizde de o kadar olmasa da kuruş kuruş düşmeye devam ediyor. Gelen mesajları hep silerdim ama son mesajlar kalmış. İşte gelen mesajlar ve tarihleri:

20 Aralık 2014 - 13:14:09 tarihli mesaj

Kod: Tümünü seç

Nadir Avcan Otogar Şubemiz AÇILDI. Açılışa Özel LPG:1.99 - Euro Dizel 3,53 - Adres: Sancak Mh. VeyselKaranani Cad. (Novada Alışveriş Merkezi Yanı) 0 332 23882 19
(Belki diğer şubeleri bulmak zor olabilir ama en azından Otogar dakine ulaşım kolaydır diye düşünüyorum.)

23 Aralık 2014 - 09:55:15 tarihli

BOSNA Şubemize özel LPG 1,93 - Euro Dizel 3,54 - Kurşunsuz benzin 4,15 - İndirimlerimiz devam edecek. www.NadirAvcan.ComTr 0 332 2412772

27 Aralık 10:30:43 Tarihli

Otogar Şubemizde indirimler devam ediyor ve devam edecek. LPG 1,99 - Euro Dizel 3,49 - Adres: Sancak Mh. VeyselKaranani Cad. (Novada Alışveriş Merkezi Yanı) 0 332 23882 19

Adres: Sancak Mh. VeyselKaranani Cad. (Novada Alışveriş Merkezi Yanı) 0 332 23882 19
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

Kullanıcı avatarı
AbdullahSAHIN
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: Kötü
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: abdullahsahin@becikoyu.com
İletişim:

Re: Nadir Avcan Petrolleri Konya

Mesajgönderen AbdullahSAHIN » 18 Oca 2015 02:20

Bana dün gelen mesajda Nadir Avcan Petrolleri 1.79 diyordu Kaşınhanı Türk Petrolde de 1.88 i gördüm.
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş

“REKLAM - TANITIM ve İLAN (Kendimiz İçin)” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir