Uzaktan Eğitim Soruları

Makaleler

Moderatör: Becili Adminler

Forum kuralları
Makaleler
Kullanıcı avatarı
AdemSahin2001
Nerelisiniz: Beciköyü
HTML Bilgisi: İyi
Hangi Takımı Tutuyorsunuz: Beci United Spor
eMail: AdemSahin2001@gMail.Com
Konum: AdemSahin2001@gMaiL.Com - The magnificent place of the World and Turkey.
İletişim:

Uzaktan Eğitim Soruları

Mesajgönderen AdemSahin2001 » 02 Oca 2013 06:10

Bu konuyu facebook'ta paylaşın!
MEB in bu yaz başlattığı bizim se yeni haberimiz olup yılbaşına kadar tamamlanmasına uğraştığımız ama bir türlü yükleyip izleyemediğimiz dersleri az önce JAVA meselesini çözerek yıl sonuna kadar bitirilmesi gerekenler de dahil 3-5 tanesini bitirdim attım..

Takıldığımız konularda google da baya yardımcı oldu ama çoğu site işi ticari boyuta taşıdığından ancak aşağıdaki siteden yardım alabildim..

http://www.uzaktanegitimrehberi.com/uza ... -yonetimi/

http://uzaktanegitim.meb.gov.tr/faces/s ... /popup.htm şeklinde pop up lar açılabilmesi için java kurulması gerekiyordu ama benim bilgisayar 64 bitlik olmasına rağmen indirdiğim java çalışmıyordu java sitesini iyice karıştırınıca BAZI TARAYICILARIN DÖNÜŞÜMLÜ KULLANDIĞINI belirten bir not buldum ve çoğunluğu chrome den olmak üzere dönüşümlü açıp kullanabildim...

Son işlemlerim :
12) B C A
13) D C B A
14) ALTYAPISAL

ama aşağıdan yukarı giderek yapabildim..

ABCD yi tersinden yazıp DCBA yapmışlar 13 numarada.. sıradaki cevabım B C A olacak ama şimdi yatmak zorundayım sabah olmuşş :((
Google+ Plus ta (+ pılas okunur) Paylaş
....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................
FoRuMa ReSiM - ViDeO NaSıL EkLeNiR BiLMiYoRSAnIz >> Buraya tıklayınız...

BeciKoyu.Com u BEĞENMEK için TIKLA : >>>

....................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................................

“Makaleler” sayfasına dön

Kimler çevrimiçi

Bu forumu görüntüleyen kullanıcılar: Hiç bir kayıtlı kullanıcı yok ve 1 misafir